Kurumsal Bilgiler

Anasayfa » Kurumsal Bilgiler

Günümüzde evden eve nakliyat artık günlük hayatta sıradanlaşan bir olay haline gelmiş ve buna bağlı olarak nakliye firmaları büyük bir hızla kurulmaya başlanmıştır. İnsanlar bu şirketler arasında seçim yapmakta ve kendilerine uygun olanı bulmaya çalışmaktadır.Size tavsiyemiz uzman kadrosu bulunan sizi yarı yolda bırakmayacak bir şirket seçmeniz. İlk günlerde yeni kurulan firmalara rağbet olsa da insanlar markalara büyük bir hızla geri dönüş içerisin nakliyat sektöründe kalitesi ile bugüne kadar herkesin takdirini kazanmış olan firmamız büyük bir hızla çalışmaya ve büyümeye devam ediyor.

Bayyiğit Nakliyat olarak gerek sosyal medyada gerekse müşteri hizmetlerinde tüm şeffaflığı ile çalışan firmamız siz değerli müşterileri de bu ailenin bir bireyi olmaya davet etmekten gurur duyar. Daha önce ev taşırken ve taşınan insanlardan nakliyat şirketleri gereken özeni göstermeyip birçok ev eşyasının zarar gördüğüne şahit olmuşsunuz veya duymuşsunuzdur. Biz hassasiyetleriniz biliyoruz ve buna göre davranıyoruz. Neden biz diye soracak olursanız. Son teknoloji ürünlerimizi göstermek ve deneyim kadromuzu görmek üzere sizi davet ediyoruz.

Eski ürünler kullanan nakliyat şirketlerinin başa açtığı sorunlarla uğraşmak istemiyorsunuz aramıza hoş geldiniz. Çoğu eşya yanlış depolama yüzünden zarar görmektedir. Daha önce yapılmayanı yapıyor ücretsiz ekspertiz hizmeti ile malların değeri için sizinle bir anlaşma imzalıyoruz. Mallara gelecek her zarara karşı sigortalatıyoruz.

İstediğiniz takdirde uzmanlarımız tarafından malzemeleriniz sökülür ve gittiğiniz yerde yeni takılabilir. Her taşınma esnasında Bayyiğit nakliyat yetkilisi formen de bulunacak ve sözleşmeyi size aynı gün içerisin takdim edecek. Sizin yerinize depolama işini biz yapıyor kaliteli paketleme ile kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Eşyalarınızı garantimiz altına alıyoruz.Neden Bayyiğit diye soracak olursanız. Biz yalnızca ev nakliyatlarını değil hastane nakliyatlarını dahi yapmayı başarabilen ender kurumlardan biriyiz.

Hastane malzemelerinin hassasiyeti herkesçe bilinen bir gerçektir. Neden Bayyiğit diye soracak olursanız. Biz Firma tescil belgemizi müşterilerle paylaşır onlarında görmesini sağlarız. Neden Bayyiğit diye soracak olursanız. Askılı tekstil nakliyat hizmeti ile kırışma ihtimali bulunan gömlek, ceket ve pantolon gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürün bu yolla büyük bir özenle size teslim edilmekte.Siz duymuş veya şahit olmuşsunuzdur ki müşterilerle başta mutabakat sağlanan ücret üzerine ekstra masraflar çıkarılıyor.

Biz Bayyiğit nakliyat olarak bugüne kadar bu tür gereksiz işler ucuz çıkarlar peşinde koşmayarak büyük bir sadık müşteri kitlesine hitap etmeyi başardık. Yılların verdiği Tecrübe ile diğer nakliyat şirketlerinde bulunmayan bir ağ oluşturmayı başardık. Hizmet alanımız tüm Türkiye olmakla birlikte yük sınırlaması bulunmamaktadır. Ayrıca firmamız istanbul evden eve nakliyeciler derneğine de üyeliği bulunmaktadır.

Lojistik Hizmeti

Konteyner İthalat ve ihracat, parsiyel ve komple konteyner taşımacılık hizmeti vermektedir. Avrupa, Asya, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da 50 ülke’de

Tüm Detaylar
Ofis Taşıma Hizmeti

İşyeri & Ofis Taşımacılığı Hizmeti Ofis taşımacılığı hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimize yılların vermiş olduğu

Tüm Detaylar
Şehirlerarası evden eve nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti alacak tüm müşterilerimize ücretsiz olarak yerinde keşif diye

Tüm Detaylar
Evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Taşımacılık sektöründe evden eve taşımacılık büyük bir rol almaktadır.Evden eve nakliyat sektörü müşterilerimizin

Tüm Detaylar